X
X
X
X

Knowledge Base

HomepageKnowledge BaseİntegoHow to Download and Install Intego ...

How to Download and Install Intego Software for Mac

"İndirme Bağlantıları Intego yazılımını satın aldığınızda, satın aldığınız paketi indirmek için bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız.

"Intego Yazılımını Nasıl İndirilir Satın alım sonrası aldığınız e-postadan doğrudan indirmek için, e-posta mesajında bulunan bağlantıya basmanız yeterlidir. Bu, bir web tarayıcı sayfasını başlatacak ve indirmeyi otomatik olarak başlatacaktır.

Eğer Intego aboneliğinizi en az bir cihazınızda zaten etkinleştirdiyseniz, Intego Hesabınıza giriş yapabilir ve Cihazlar düğmesine tıklayabilirsiniz."

"Buradan, bir Yükleyici sütunu göreceksiniz, bu sütundan tüm etkinleştirilmiş lisanslarınız için İndirme bağlantılarını göreceksiniz."

"E-postanızdan, Intego Hesap Portalı içinden veya web sitemizden bağlantıya tıkladığınızda, Safari penceresinin sağ üst köşesinde küçük bir ilerleme çubuğu göreceksiniz.
(Not: Bu makale Safari'yi kapsar, diğer web tarayıcılarında indirme farklı görünebilir)."

"Safari penceresinin sağ üst köşesindeki küçük ilerleme çubuğuna tıklayarak indirme ilerlemesinin daha büyük bir görünümünü görmek için tıklayabilirsiniz."

"İndirme işlemi tamamlandığında, dosyayı İndirmeler klasörünüzde bulabilirsiniz. İndirmeler Klasörü'ne nasıl ulaşılacağı konusunda birkaç yol bulunmaktadır. Dock'taki simgeye tıklayarak yeni bir Finder penceresi açabilirsiniz."

"İndirmeler klasörünüzü Sık Kullanılanlar (Favorites) içinde görebilirsiniz. Üzerine tıkladığınızda, klasörün içeriğini göreceksiniz."

"Ayrıca, ekranınızın üstünde Menü çubuğunda Go (Git) düğmesine tıklayabilir ve İndirmeleri görüntülemek için Downloads'ı seçebilirsiniz."

"İndirmeler klasörünüz ayrıca Kullanıcılar (Users) klasörü içinde bulunan Ana (Home) klasörün içindeki sabit diskinizde de bulunabilir."

"Intego Yazılımı Nasıl Kurulur
İndirmeler klasörünüzde disk imajı dosyasını bulduktan sonra, üzerine çift tıklayacaksınız. Açılan pencerede, kurulumu başlatmak için lütfen yükleyiciye çift tıklayın."

"Şimdi sadece yükleyiciye çift tıklayın."

 

 

 

 

 

Can't find the information you are looking for?

Create a Support Ticket
Did you find it useful?
(117 times viewed / 0 people found it helpful)

Top